Katalognummer: 150 / Postennummer: 971528
zus. ca. 1,1 ct WEISS - LGW (H - J) / SI in GG 14K. RW: ca. 58. Leichte Tragespuren, 1 Stein best. // Brilliants of c. 1.1 ct WHITE - STW (H - J) / SI, 14K gold, size 58, minor signs of wear, 1 stone chipped.