Katalognummer: 170 / Postennummer: 994882
RG 18K, RW: 51, B: ca. 8,2 mm, 20./21. Jh., leichte Tragespuren, punz. "51", "Made in Italy", "BVLGARI", "*2337AL".
BULGARI B.zero1 ring, RG 18K, size 51, W: ca. 8.2 mm, 20th/21st c., slight signs of wear. hallm. "51", "Made in Italy", "BVLGARI", "*2337AL".