Katalognummer: 373 / Postennummer: 996672
WEIß (H)/VVS, WG 18K. 20./21. Jh. Leichte Tragespuren.
Pair of ear studs, brilliants totalling c. 1 ct, WHITE (H)/VVS, 18K gold. 20th/21st cent. Minor signs of wear.