Katalognummer: 379 / Postennummer: 996699
GG 14K, RW 56, 20./21. Jh., leichte Tragespuren, schöne massive Verarbeitung.
Ring with citrine, oval fac. c. 2.9x2.2 cm, YG 14K, RS 56, 20th/21st cent., slight signs of wear.