Katalognummer: 380 / Postennummer: 996701
WG 14K, RW 57, 20./21. Jh., etw. Tragespuren, Außengravur "100% amore".
Ring, pink sapphire fac. heart, WG 14K, RS 57, 20th/21st cent., signs of wear, outside engraved "100% amore".