Katalognummer: 200 / Postennummer: 999734
in GG 18K. LxB: ca. 19x4,3 cm. 20. Jh. Tragespuren. Grav. "7443 96 Buccellati Italy".
BUCCELLATI bracelet, 18K YG. LxW: ca. 19 x 4.3 cm. 20th century. Signs of wear. Engraved "7443 96 Buccellati Italy".