Katalognummer: 225 / Postennummer: 1011625
LGW (I-J)/ P1- P2. GG 18 K. RW: 52. 20./21 Jh., Tragespuren.
Ring with brilliants tot. c. 1,7 ct, STW (I-J)/ J1- J2. 18 k YG. S: 52, 20th/21st cent., sign of wear.