Katalognummer: 221 / Postennummer: 1012945
GG 14K. RW: 62. 2. H. 20 Jh., leichte Tragespuren.
Ring with saphires, emeralds and single- cut diamonds, 14K YG, 2nd half 20th cent., slight signs of wear.