Katalognummer: 367 / Postennummer: 1018935
ca. GW-GET (K-M)/VS, WG/GG 18K, L: ca. 21 cm, 20./21. Jh., Tragespuren.
Bracelet with 5 brilliant-cut diamonds totalling ca. 0,75 ct, ca. TW-TIN (K-M)/VS. 18K WG/YG. L: ca. 21 cm, 20th/21st century, signs of wear.