Katalognummer: 36 / Postennummer: 1017469
LGW-GW (J-K)/SI1. GG 18K. RW: 54, 20./21. Jh., leichte Tragespuren.
Ring with oval-cut diamond ca. 0,45 ct, STW-TW (J-K)/SI1. 18K YG. Size: 54, 20th/21st century. slight signs of wear.