Katalognummer: 862 / Postennummer: 1005398
Bronze, monogrammiert "JWF" und datiert (19) 46, H: 33 cm.
FEHRLE, JACOB WILHELM (1884-1974) "Bust of a boy" Bronze, monogrammed "JWF" and dated (19) 46, H: 33 cm.
Kategorie: Skulpturen