Katalognummer: 251 / Postennummer: 1026663
WEISS-LGW (H-J)/SI-P1, WG 14K, Ringweite 51, 20./21. Jh., Tragespuren.
Memoire ring with brilliant-cut diamonds totalling ca. 0.8 ct, WHITE-STW (H-J)/SI-I1, 14K WG, ring size 51, 20th/21st century, signs of wear.