Katalognummer: 1826 / Postennummer: 1032159
Farblithographie/Velin, II/X, signiert, Blatt, ca. HxB: 56x75,5 cm- Altersspuren.
BRUNI, BRUNO (1935) "Lying woman"
Colour lithograph/Velin, II/X, signed, sheet, approx. hxw: 56 x 75,5 cm traces of age.
Kategorie: Graphiken