Katalognummer: 1255 / Postennummer: 1041335
Concionum Opus Tripartitum Pluribus In Singula Evangelia Argumentis Instructum (...). Pars I, Ingolstadt, G. Haenlin, 1631, HxB: ca. 33/23 cm. Altersspuren, teilw. besch.
MATTHIA FABRO "Concionum Opus Tripartitum Pluribus In Singula Evangelia Argumentis Instructum - 1631".
Concionum Opus Tripartitum Pluribus In Singula Evangelia Argumentis Instructum (...). Pars I, Ingolstadt, G. Haenlin, 1631, HxW: ca. 33/23 cm. Signs of age, partly dam.
Kategorie: Bücher / Autografen - (sonstiges)