Katalognummer: 1608 / Postennummer: 1084095
Öl auf Leinwand, sign. "B. Kögl.", HxB: 23/31 cm. Min. Altersspuren, Rahmen, HxB: 35/43 cm.
| KÖGL,BENNO (1892-1973) "Cat Family".
Oil on canvas, sign. "B. Kögl.", HxW: 23/31 cm. Min. signs of age, frame, HxW: 35/43 cm.
Kategorie: Gemälde/ Aquarelle