Katalognummer: 1870 / Postennummer: 1096462
Farblithographie, EA XLIII/L, handsigniert, HxB: 65/105 cm. Rahmen, HxB: 85/126 cm.
| DE SAINT-PHALLE, NIKI (1930-2002) "Méchant Méchant" 1995
Colour lithograph, EA XLIII/L, signed by hand, HxW: 65/105 cm. Frame, HxW: 85/126 cm.
Kategorie: Graphiken