Katalognummer: 1603 / Postennummer: 1115894
Öl auf Leinwand, HxB: 48/65 cm. rest. Rahmen, HxB: 63/80 cm.
Oil on canvas, HxW: 48/65 cm. rest. Frame, hxw: 63/80 cm.
Kategorie: Gemälde/ Aquarelle