Katalognummer: 1206 / Postennummer: 858493
Philosophicam propria laborum experientia confirmatam descriptionem et usum Remediorum Chymicorum Selectissimorum e Lumine Gratiae et Naturae Desumptorum. In fine libri additus est Autoris ejusdem Tractatus Nouus de Signaturis Rerum Internis. Francofurti, Impensis Godefridi Tampachij. Ohne Jahr, in den Vorworten 1608 und 1611 aufgeführt. Mit gestochenem Titelblatt. L. besch., rest., Besichtigung dringend empfohlen.
Kategorie: Bücher / Autografen - (sonstiges)