Catalog number: 5029 / Lot number: 990373
“Missale romanum, ex decreto sacrosancti concilii Tridentini restitutum S. Pii V. Pontif. Maximi jussu editum, Clementis VIII. et Urbani VIII. auctoritate recognitum; in quo missae novissimae sanctorum accurate sunt dispositae“ prächtiges und attraktives Missale, die Titelseitenvignette ist 1834 datiert, HxBxT: 38/26/8 cm. Altersspuren.
Category:: dissolution of a collection of religious splendor