Catalog number: 2149 / Lot number: 1059085
Kaiser Friedrich, vz. /stempelglanz, Patina
| German Empire / Prussia - 5 Mark 1888, Emperor Frederick, vz. /stamp mint, patina
Category:: coins & medals - individual lots