Catalog number: 146 / Lot number: 1070814
GG 14K, 6,7 g, RW: 55, Ende 20. Jh., Tragespuren.
| Snake ring with diamonds, 14K yellow gold, 6.7 g, ring size 55, late 20th century, signs of wear.
Category:: jewellery - classic