Catalog number: 833 / Lot number: 1123329
Bronze, Ed. 20/300, signiert, H: 27 cm. Leichte Altersspuren.
| KOZIOL,HERMANN (1926-2011) ‘Devil’
Bronze, ed. 20/300, signed, h: 27 cm. Slight signs of age.
Category:: sculptures