Katalognummer: 204 / Postennummer: 1017072
FW (G)/SI1. WG 18K. RW: 50. 20./21. Jh., leichte Tragespuren.
Solitaire ring with brilliant-cut diamond, RW (G)/SI1. 18K WG. Ring size: 50, 20th/21st century, slight signs of wear.