Katalognummer: 56 / Postennummer: 1053274
ca. 26x18 mm. GG 18K, 31,7 g. RW: 54, 20./ 21. Jh., Handarbeit, Tragespuren.| Solid ring with opal triplet ca. 26x18 mm. 18K YG, 31,7 g. Size: 54, 20th/212st century, handcrafted, signs of wear.