Katalognummer: 141 / Postennummer: 1061657
ca. WEISS (H)/VS, GG 14K, 20./21. Jh., leichte Tragespuren. (7)
| Pendant with brilliant-cut diamond ca. 0.75 ct, ca. WHITE (H)/VS, 14K YG, 20th/21st century, minor signs of wear.