Katalognummer: 1601 / Postennummer: 1067122
Öl auf Hartfaserplatte, sig. "P.G.Pallmann", HxB: 50/65 cm. Rahmen, HxB: 70/83 cm.
| PALLMANN, PETER GÖTZ (1908-1966) "Interior View of a Cathedral".
Oil on hardboard, sig. "P.G.Pallmann", HxW: 50/65 cm. Frame, HxW: 70/83 cm.
Kategorie: Gemälde/ Aquarelle