Katalognummer: 842 / Postennummer: 1114083
Bronze, bez. "J.M. Lambeaux", H: 7 cm. Leichte Altersspuren.
Bronze, marked "J.M. Lambeaux", h: 7 cm. Slight signs of age.
Kategorie: Skulpturen